Umów się

+48 791 211 172

Gdańsk, Jelitkowski Dwór 10/1

Napisz: recepcja@wazkasprawa.pl

Recepcja: +48 884 039 969

CENTRUM TERAPII

I ROZWOJU OSOBOWOŚCI

Umów się

Zadzwoń: +48 884 039 969

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Ataki paniki są nagłymi i intensywnymi epizodami lęku, które mogą być przerażające i ograniczające w codziennym funkcjonowaniu. Choć mogą się pojawić u każdego, niezależnie od wieku czy płci, to jednak
Zaburzenia odżywiania to złożone schorzenia, które mogą dotykać ludzi w każdym wieku, także dorosłych. Chociaż często myśli się o nich jako o problemie występującym głównie u młodych osób, to rzeczywistość
Bulimia, zwana również bulimią nervosa, to zaburzenie odżywiania, które charakteryzuje się nawracającymi epizodami nadmiernego spożywania jedzenia (tzw. napadami objadania się) poprzedzonymi okresami intensywnego kontrolowania wagi i dietą oraz stosowaniem metod
Depresja. To słowo może wywoływać różnorodne skojarzenia i uczucia – smutek, bezradność, a czasem nawet strach. Jest to jednak także temat, który zasługuje na naszą uwagę i zrozumienie. Dlatego dzisiaj
17 czerwca 2024

W STRONĘ SZCZĘŚCIA

Dziękuję Wam za Wasze komentarze i definicje szczęścia. Pisałam, że będzie dalszy ciąg tej serii o szczęściu, gdyż ten temat Was szczególnie zainteresował. Zapraszam do dalszego ciągu i historii Eli.

 

Ela zaobserwowała podczas pisania, że pojawiło się w jej głowie zupełnie nowe pytanie: jak mogę stać się szczęśliwsza czy mogę coś zrobić teraz, żeby być szczęśliwa? Jeśli tak to co? Może zamiast oczekiwać i się rozczarowywać stworzyć sobie je na miejscu! Tylko jak? tu przypomniała sobie nagle wiele takich wcale nie ogromnych wydarzeń, lecz malutkich chwil, w których właśnie coś takiego odczuwała, tylko co robiła wówczas?

 

Ach tak… nagle przypomniała sobie… takie drobne rytuały, domowe zwyczaje, wypracowane po to, by pamiętać o urodzinach, rocznicach, ważnych datach, osobach, albo sprawach. Ale także zwyczajne rytuały, leniwego popołudnia z książką w fotelu czy ogrodzie, filiżanka herbaty… Ela zaczęła się zastanawiać nad tym, „jak to możliwe, że takie drobne rytuały powodowały, że czuła się szczęśliwa? Hmm…” Przychodziły jej do głowy różne pomysły: „A może to dlatego, że wówczas robiłam coś dla kogoś, lub razem z innymi, albo na łonie natury, albo w dobrej intencji.” Czasami były to wspólne spacery, czasami posiłek, rozmowa z drugą osobą/osobami, albo prowadzenie dziennika. Od jakiegoś czasu Ela wprowadziła do swoich zwyczajów też codzienne ćwiczenia uważności i zauważyła, że po nich super efekt. Czuła się o wiele lepiej, gdyby się tak zastanowić, to czuła się szczęśliwsza, tak jak po innych rytuałach. „Co mogłabym jeszcze robić?”- pomyślała Ela- „a może tak sport, bieganie, joga? – warto też wprowadzić do codziennych rytuałów, pewnie będzie podobny rezultat, muszę to koniecznie sprawdzić!”

Wszystkie swoje obserwacje z własnych badań nad poszukiwaniem szczęścia zapisywała w osobistym dzienniczku. Pisała tam też każdego ranka, za co jest wdzięczna. Zauważyła, że nastawia ją to bardzo pozytywnie na cały dzień. Postanowiła zapisywać 3 rzeczy rano i wieczorem i z tego zrobić odrębny rytuał.

 

Masz ochotę też na taki dziennik? Ten niezwykły dziennik uczy jak zmniejszyć stres, zwiększyć spokój wewnętrzny, jak poznać i zamienić wzorce myślenia na te prowadzące do szczęśliwszego i spełnionego życia.

 

U_WAŻNY CODZIENNIK to propozycja dla codziennych bohaterów, dla osób, które chcą zmienić szarą rutynę na szczęśliwe życie. To wartościowy instrument do szczęśliwszego i spełnionego życia. Marzysz o tym, by żyć pełnią życia i u jego schyłku nie żałować, podjętych decyzji? Szczęście nie jest dziełem przypadku, lecz jest kwestią wzorców postawy i myślenia. Użyj U_WAŻNEGO CODZIENNIKA jako Twojego osobistego projektu, w drodze do dobrego samopoczucia i zadowolenia.

 

Masz pytanie, stoi przed Tobą cel, jakieś wyzwanie, chcesz rozwiązać problem? Stoisz w miejscu? Coś Cię hamuje, by ruszyć? Chcesz poznać i zrozumieć siebie oraz zredukować stres?

 

Umów się na rozmowę online lub napisz.

 

Chcesz poznać sprawdzone i skuteczne metody i sposoby, dzięki którym będziesz sprawniej działać i mieć udane życie, lepiej pokonywać codzienne trudności i żyć w zgodzie ze sobą? Zapraszam Was serdecznie do WAŻKiej SPRAWY, która zapewnia Wam wygodny i łatwy kontakt do produktów i usług: PORADY, KONSULTACJE, COACHING, WARSZTATY, KURSY ONLINE, E-BOOKI.

ZBIGNIEW KUCEWICZ. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Przed zakupem sprawdź również Regulamin sklepu >>, Regulamin wizyt online >>. Realizacja: Plutowski.pl

Regulamin wizyt online >>

Umów spotkanie

Gdańsk, Jelitkowski Dwór 10/1

Napisz: recepcja@wazkasprawa.pl

+48 791 211 172

Recepcja: +48 884 039 969

ODWOŁANIE WIZYTY: Pamiętaj, aby w przypadku braku możliwości skorzystania z umówionej sesji, odwołać ją najpóźniej 48h przed jej terminem. Brak odwołania wizyty w określonym czasie zobowiązuje do opłacenia pełnej kwoty za sesję.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wstępnego omówienia Twojej sytuacji, ustalenia kierunku wsparcia oraz dogodnego terminu na wizytę.

Warsztaty i edukacja

Formy pomocy

Centrum

CENTRUM TERAPII I ROZWOJU OSOBOWOŚCI

Pracujemy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń emocjonalnych, nastroju i zachowania, pomagamy w kryzysie psychicznym i radzeniu sobie z trudami życia.