Umów się

+48 791 211 172

Gdańsk, Jelitkowski Dwór 10/1

Napisz: recepcja@wazkasprawa.pl

Recepcja: +48 884 039 969

CENTRUM TERAPII

I ROZWOJU OSOBOWOŚCI

Umów się

Zadzwoń: +48 884 039 969

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Ataki paniki są nagłymi i intensywnymi epizodami lęku, które mogą być przerażające i ograniczające w codziennym funkcjonowaniu. Choć mogą się pojawić u każdego, niezależnie od wieku czy płci, to jednak
Zaburzenia odżywiania to złożone schorzenia, które mogą dotykać ludzi w każdym wieku, także dorosłych. Chociaż często myśli się o nich jako o problemie występującym głównie u młodych osób, to rzeczywistość
Bulimia, zwana również bulimią nervosa, to zaburzenie odżywiania, które charakteryzuje się nawracającymi epizodami nadmiernego spożywania jedzenia (tzw. napadami objadania się) poprzedzonymi okresami intensywnego kontrolowania wagi i dietą oraz stosowaniem metod
Depresja. To słowo może wywoływać różnorodne skojarzenia i uczucia – smutek, bezradność, a czasem nawet strach. Jest to jednak także temat, który zasługuje na naszą uwagę i zrozumienie. Dlatego dzisiaj
17 czerwca 2024

KOBIETY W ŻYCIU KOBIETY

Dziękuję Wam Kobiety. Miałam to ogromne szczęście spotkać i poznać, w swoim prywatnym i zawodowym życiu, wiele wspaniałych kobiet. Cudowne kobiety były również w moim rodzinnym domu. Wam za to! Dziękuję Wam Kobiety za wspólne chwile, za inspiracje, za wsparcie, za cudowne rozmowy, wieczory, wygłupy, nasz śmiech perlisty wznoszący się ponad troskami, które każda z nas na swojej drodze spotykała i borykała się z nimi.

 

Dziękuję Wam, za to, że byłyście i że jesteście!

 

DZIEŃ KOBIET wzbudza refleksję

 

8 marca jako DZIEŃ KOBIET zawsze wzbudza we mnie pewną refleksję nad nami, kobietami. Nie chcę tu rozprawiać o tym, czy ten dzień kojarzy się niektórym z nas wyłącznie z goździkami i rajstopami otrzymywanymi w prezencie. Napisano na temat kobiet ogromną ilość artykułów, wiele książek, piosenek, wierszy, opowiadań, nakręcono wiele filmów. Sama czerpię z wielu z nich inspirację, także do pracy.

 

Ciekawi mnie jak się zmieniamy, zmieniałyśmy, jakie jesteśmy, jak o sobie myślimy i mówimy? Droga każdej z nas wpłynęła na to, jakie jesteśmy, co robimy, jakie role podejmujemy, co myślimy, jak się czujemy…

 

Jakie jesteśmy?

 

Pierwsze kroki wśród kobiet. Moja tożsamość i droga z kobietami oraz wśród kobiet, zaczyna się od najwcześniejszego dzieciństwa. W takim kobiecym otoczeniu poznawałam kolejne koleżanki, przyjaciółki, powierniczki. Pozwalałam się zainspirować koleżankom mamy, lekarkom, nauczycielkom, wykładowczyniom, badaczkom, pisarkom, aktorkom, piosenkarkom i wielu innym kobietom…Często zastanawiałam jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie te książki, teksty piosenek, laurki, gesty miłości, otuchy i odwagi, w których wzrastałam.

 

Moja droga z kobietami oraz wśród kobiet

 

Spotykałam kobiety z wielu krajów, w różnym wieku, z wieloma zawodami oraz takie, którym w życiu nie dane było zdobyć wymarzonego zawodu lub wykształcenia. Samotne, dzielne matki, przedsiębiorcze bizneswoman, delikatne i cichutkie pocieszycielki i odważne, z pełną paletą emocjonalnych barw życiowe podróżniczki.

 

Niektóre z nich były ze mną przez moment, niczym poranna mgiełka przemknęły przez moje życie, inne zostały na długie lata. Wiele z nich ma swoje stałe miejsce w moim sercu. Każde spotkanie było ciekawym doświadczeniem i coś nowego coś wniosło. Nauczyłam się od nich wielu umiejętności i postaw. Każda z nich czegoś mnie uczyła, coś pokazywała, dawała jakiś przekaz, wzór. Myślę, że miałam ogromne szczęście doświadczyć tego, czym są zarówno dziewczęce kłótnie, jak też solidarne, dojrzałe, kobiecie wsparcie.

 

Na mojej drodze zawodowej spotykam od lat również wiele cudownych kobiet. Wiele z nich widzi siebie jednak w krzywym zwierciadle i nie wie jakie są wspaniałe. To wielki zaszczyt móc pracować z kobietami. Staram się przekazywać te wartości, które sama dostałam i pomagać kobietom w ich drodze. Niektóre z nich pozostają w mojej pamięci na długo, ich słowa, twarze, uśmiech, ich sukcesy małe i duże. Ich rozmaite losy uczą mnie pokory i motywują do dalszej pracy.

 

Jakie są Twoje kobiece inspiracje i doświadczenia? Jakie kobiety spotkałaś na swojej drodze?

ZBIGNIEW KUCEWICZ. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Przed zakupem sprawdź również Regulamin sklepu >>, Regulamin wizyt online >>. Realizacja: Plutowski.pl

Regulamin wizyt online >>

Umów spotkanie

Gdańsk, Jelitkowski Dwór 10/1

Napisz: recepcja@wazkasprawa.pl

+48 791 211 172

Recepcja: +48 884 039 969

ODWOŁANIE WIZYTY: Pamiętaj, aby w przypadku braku możliwości skorzystania z umówionej sesji, odwołać ją najpóźniej 48h przed jej terminem. Brak odwołania wizyty w określonym czasie zobowiązuje do opłacenia pełnej kwoty za sesję.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wstępnego omówienia Twojej sytuacji, ustalenia kierunku wsparcia oraz dogodnego terminu na wizytę.

Warsztaty i edukacja

Formy pomocy

Centrum

CENTRUM TERAPII I ROZWOJU OSOBOWOŚCI

Pracujemy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń emocjonalnych, nastroju i zachowania, pomagamy w kryzysie psychicznym i radzeniu sobie z trudami życia.