czas blog
Dagmara Kucewicz

Dagmara Kucewicz

MAGICZNY CZAS

Dzisiaj przy porannej zielonej herbacie mam taką refleksję. Są wakacje i czas sprzyja refleksji, z jednej strony masz go teoretycznie więcej, a drugiej strony nie wystarcza go na wszystko, co zaplanujesz… Nie chodzisz do pracy na urlopie, ale czy tak bardzo różni się Twoja codzienność?

Magiczny czas. Sekundy i minuty wydają się malutkie, a z nich składają się dni, tygodnie, miesiące, lata. Patrząc wstecz widzisz, jak szybko mijają.

Chcesz ze wszystkim zdążyć, a zadań i pomysłów do realizacji przybywa? Na dokładkę ludzie wokół publikują stale coś w mediach społecznościowych, piszą pokazują. Ty też chcesz tam być oraz nadążyć. Tylko kiedy ostatnio „zaciągnął” Cię Facebook, to nie wiesz kiedy, ale jakoś czas dziwnie szybko zniknął … Czas możemy w różny sposób inwestować czy używać. W zależności od punktu widzenia.

Na co dziś przeznaczysz swoje cenne minuty? Jak wybierzesz?

Masz pytanie, stoi przed Tobą cel, jakieś wyzwanie, chcesz rozwiązać problem? Stoisz w miejscu? Coś Cię hamuje, by ruszyć? Chcesz poznać i zrozumieć siebie oraz zredukować stres? 

Umów się na rozmowę online lub napisz.

Chcesz poznać sprawdzone i skuteczne metody i sposoby, dzięki którym będziesz sprawniej działać i mieć udane życie, lepiej pokonywać codzienne trudności i żyć w zgodzie ze sobą?  Zapraszam Was serdecznie do WAŻKiej SPRAWY,   która zapewnia Wam wygodny i łatwy kontakt do produktów i usług: PORADY, KONSULTACJE, COACHING, WARSZTATY, KURSY ONLINE, E-BOOKI (https://wazkasprawa.pl/sklep/) itd.  

Udostępnij post