kursyD
Dagmara Kucewicz

Dagmara Kucewicz

JAK POMÓC SWOJEMU DZIECKU?

W ostatnich miesiącach można naprawdę wiele przeczytać na temat fatalnej sytuacji edukacyjnej i w związku z nią, sytuacji dzieci i młodzieży w Polsce. Niestety sytuacja niedostosowanych programów dotyczy wielu krajów. Są tylko nieliczne miejsca, które mogą się poszczycić praktycznym, biorącym także pod uwagę, potrzeby uczniów, systemem nauczania. Nic zatem dziwnego, że wśród wielu przyczyn swojego stresu młodzież wskazuje także na szkołę, jako jedno ze źródeł ogromnego stresu.

Szkoła stawia wysokie wymagania. Można długo narzekać na rozmaite niedogodności, jakie spotykają współcześni nastolatkowie. Nie jest moim celem pisać źle o szkole, lecz zaprosić do poszukania rozwiązania. Co możemy zrobić, aby pomóc dzieciom? Rozmowy i dyskusje nad skutkami i przyczynami są ważne, ale jeszcze zacznijmy od samego początku, od naszych domów.

Chcę Was rodziców zaprosić na darmowe szkolenie, w którym porozmawiamy sobie między innymi o przygotowaniu do wymagań, o radzeniu sobie, o stresie, o efektywnym uczeniu (i jego celu), o tym jak radzić sobie z natłokiem zadań i trudnością w koncentracji ….Szukaj aktualnych terminów!

Zapisz się już dziś i zarezerwuj sobie miejsce!

https://wazkasprawa.pl/efektywna-nauka

Chcesz się dowiedzieć więcej? Chcesz poznać sprawdzone i skuteczne metody, dzięki którym będziesz sprawniej działać? Oczywiście mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji:

  • Zapisz się na nasz newsletter, żeby otrzymywać regularnie informacje o nowych postach, webinarach, szkoleniach i działaniach w mediach społecznościowych.
  • Zapraszam serdecznie do polubienia WAŻKiej SPRAWY na Facebooku
  • Poprzez fanpage WAŻKA SPRAWA możesz zapisać się do grupy na FB, w której masz specjalny dostęp do najświeższych wiadomości, możesz brać udział w live i wyzwaniach, dostawać dodatkowe materiały i być zawsze na bieżąco!

Udostępnij post