O MNIE

Nazywam się Dagmara Kucewicz, jestem psychologiem i psychoterapeutką w nurcie poznawczo- behawioralnym.

Pomagam osobom cierpiących z powodu depresji, zaburzeń lękowych, stresu, poczucia osamotnienia, braku sensu życia, straty i braku motywacji, a także problemów w kontaktach społecznych; z osobami w kryzysie psychicznym, z tymi, którzy chcą uwolnić się od cierpienia, zmienić swoje życie, pozbyć się szkodliwych nawyków czy doświadczanego stresu. Potrzebują przepracować trudny temat (żałobę, stratę, chorobę czy bolesne rozstanie), posiadają blokady, które uniemożliwiają szczęśliwe życie.

Życie nie stoi w miejscu i stawia przed nami często nowe wyzwania. Jedni radzą sobie z nimi lekko i przeskakują je niczym lekkoatleta płotki w biegu.

Inni potrzebują więcej wsparcia, albo konkretnych metod, bo wcześniej ich nie poznali. Nazwałam to  metaforycznie rozwiązywaniem supełków.

Chcesz naprawić swoje relacje?

A może pragniesz uwolnić się od cierpienia, zmienić swoje życie, pozbyć się szkodliwych nawyków czy doświadczanego stresu?

Potrzebujesz przepracować trudny temat (żałobę, stratę, chorobę czy bolesne rozstanie), posiadają blokady, które uniemożliwiają szczęśliwe życie? 

Skontaktuj się.

Psychoterapia poznawczo-behawioralna należy do najbardziej sprawdzonych metod psychoterapii. Pacjent podczas sesji terapeutycznej poznaje swoje utrwalone zachowania, sposób myślenia i pracuje nad nimi. Jest to metoda o szerokim zastosowaniu i może być stosowana przy wielu zaburzeniach:

 • depresja
 • trudności w regulacji emocji
 • afektywne zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • ataki paniki 
 • wypalenie zawodowe
 • zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne
 • różnego rodzaju fobie 
 • lęk społeczny
 • nadmierny stres
 • zaburzenia snu
 • przewlekłe zmęczenie
 • zespoły bólowe

 

Pracuję zgodnie z zasadami i kodeksem pracy etycznej psychologa, jak również  systematycznie uczestniczę  w superwizji.  

 

Sesje terapeutyczne w bezpiecznej przestrzeni.

Szczególnie dziś, gdy od wielu miesięcy wszyscy  doświadczamy rozmaitych skutków pandemii i z  tego powodu bywa, że osobiste wizyty w gabinecie lekarskim lub terapeutycznym nie są możliwe szczególnie cenna okazuje się możliwość pracy online.

Najważniejsze jest zadbanie o zdrowie i komfort psychiczny.

Niemniej jednak z terapeutą możesz spotkać się  zarówno w gabinecie jak i w Twojej bezpiecznej przestrzeni.

Pacjent w otoczeniu, w którym czuje się bezpiecznie, może spotkać się z terapeutą bez wychodzenia z domu – nie musi opuszczać swojej strefy komfortu, dzięki czemu możemy wydajniej pracować.

Ważka Sprawa to również coaching.

Ta nowoczesna metoda pracy nad sobą powstała w odpowiedzi na współczesne potrzeby ludzi zdeterminowanych na osiąganie sukcesów zawodowych i osobistych. Skuteczna jest tylko wówczas, gdy Twoim coachem jest wykształcony i doświadczony psycholog. Coaching jest dla Ciebie, jeśli boisz się zmian w życiu, ale bardzo ich pragniesz. Sesje coachingowe pozwalają pokonać Twoje lęki i ograniczenia od podstaw. Dzięki temu usuniemy wspólnie blokady, które nie pozwały Ci żyć pełnią życia.

Nie ma bardziej Ważkiej Sprawy w Twoim życiu niż Twój komfort psychiczny – jestem tutaj po to, aby Ci pomóc, wskazać właściwą drogę naszej wspólnej pracy i razem z Tobą cieszyć się z osiąganych efektów.